Dárky pro seniory

Vloženo: 27.3.2021 | Autor: Naďa Fleischerová | Zobrazeno: 26x

Poděkování MŠ Kosmonautů z Březin

Máme za sebou první jarní víkend, blíží se i velikonoční svátky. Toto období si vždy s klienty moc užíváme, bohužel již po druhé za sebou je velikonoční radost poznamenána celosvětovou pandemií. Aby naši senioři nebyli ochuzeni o atmosféru počínajícího jara, vzpomněla si na ně Mateřská škola Kosmonautů z Březin. Děti pod vedením vychovatelek ze všech tříd vyrobily krásné jarní a velikonoční dekorace z mnoha materiálů. Bohužel kvůli celkové situaci proběhlo předání pouze na dvoře našeho zařízení a jednotlivé dárečky později individuálně roznášeli zaměstnanci sociálně-terapeutického oddělení. Klienti se pak mohli radovat např. z papírových zápichů do květináčů, keramických ozdob, látkových soviček, jarních váziček, polštářků apod. Senioři byli očividně mile překvapeni a posílají veliké poděkování všem, kteří se na této akci podíleli. K poděkování se připojují i zaměstnanci.

Všem z MŠ přejeme krásné a pohodové velikonoční svátky a moc se těšíme na dobu, kdy se budeme moci opět osobně setkat v našem zařízení.

Bc. Dita Hornová, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem, Kamenická ul.

Více informací o Centru sociálních služeb Děčín, příspěvkové organizaci na www.cssdecin.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/cssdecin.

Mgr. Kateřina Podzimková

Centrum sociálních služeb Děčín, příspěvková organizace

Velké poděkování patří paní učitelkám ze třídy Medvídků, paní učitelce Martině Dubcové a paní učitelce Martině Švecové, které se podílely na celé organizaci této pěkné akce.

Všem seniorům a zaměstnancům Centra sociálních služeb, přejeme krásné jarní svátky a hlavně pevné zdraví a těšíme se na osobní setkání.

Kolektiv MŠ Kosmonautů