Zápis do MŠ Kosmonautů

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2022/2023

Termín zápisu:

•     Registrace on-line od 2. 5. 2022 do 12. 5. 2022
  •     Prezenční zápis proběhne v pátek 13. 5. 2022 v MŠ Kosmonautů od 8:00 - 17:00

K zápisu dítěte do MŠ Kosmonautů využijte prosím aplikaci ONLINE ZÁPIS -

viz odkaz/klikněte na obrázek níže

Elektronicky vyplněnou žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání musí zákonný zástupce vytisknout, potvrdit podpisy obou rodičů a doručit do MŠ těmito způsoby:

1)    Datovou schránkou
2)    Emailem s digitálně ověřeným podpisem na adresu: fleischerova@zsbreziny.cz
3)    Poštou, jako doporučené psaní na adresu ZŠ a MŠ Děčín XXVII, Kosmonautů 177-

ředitelství
4)    Vhodit do poštovní schránky MŠ Kosmonautů 178, Děčín XXVII
              DOPORUČUJEME bod číslo 5
5)    Osobně v budově mateřské školy v termínu 13. 5. 2022, při prezenčním

zápisu s přítomností dítěte

POZOR: registrace online končí 12. 5. 2022 ve 13:00 hodin, po této hodině se

již  nezaregistrujete!

V okamžiku potvrzení elektronické přihlášky je rodiči zaslán email s informacemi o zápisu.Pokud nebyl email doručen, zkontrolujte prosím Spam/Nevyžádaná pošta.

Dokumenty potřebné k zápisu:

• Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání + kritéria k přijímání (stáhnout na stránkách školy nebo po dohodě vyzvednout v MŠ)
  • Občanský průkaz zákonného zástupce k ověření totožnosti
  • Rodný list dítěte (kopie)
  • Evidenční list (stáhnout na stránkách školy nebo po dohodě vyzvednout v MŠ)

V případě nejasností volejte zástupkyni ředitelky pro MŠ na tel. čísle: 778 545 412 (paní Fleischerová)