Platby školného a stravného

Vloženo: 18.2.2021 | Autor: Naďa Fleischerová | Zobrazeno: 526x

Informace k platbám školného a stravného v MŠ  Kosmonautů

Platby je možné hradit pouze účtem, a to vždy do 20. dne předchozího měsíce.

Platba pouze  bezhotovostně na účet: KB 107-6208180247/0100

Jako variabilní symbol uvádějte pouze rodné číslo dítěte!!

Školné činí 300 Kč ( vyhláška o předškolním vzdělávání č. 14/2005 Sb.)

Platba školného a stravného je vždy v jedné platbě.

Děti s povinnou předškolní docházkou a děti s odkladem školní docházky,školné neplatí.

Stravné:

Celodenní děti  -  33 Kč/ den

Odkladové děti -  37 Kč/ den

Změnu banky a čísla účtu  je nutné včas sdělit vedoucí ŠJ -  paní Mládkové.

V případě dotazů ohledně plateb školného a stravného volejte : 775 866 757

Přeplatky se vrací vždy v prosinci a v červnu.

Je důležité, aby rodiče sledovali všechny informační tabule, kde jsou pravidelně doplňovány veškeré informace a novinky, které se týkají provozu MŠ.

Dále je možné využívat naše webové stránky, které jsou pravidelně aktualizovány.(ms.zsbreziny.cz)