Distanční výuka - informace pro rodiče k distanční výuce v MŠ Kosmonautů.

Pro děti z Pastelek je DV výuka povinná. Všechny splněné úkoly mohou rodiče zakládat do desek a po otevření mateřské školy přinést paní učitelkám do třídy, kde budou založeny do portfolií. Mohou také poslat na email, nebo vhodit vypracované do poštovní schránky. Připravujeme DV přes aplikaci Microsoft Teams, která by měla být spuštěna na konci března 2021. Rodiče budou včas informováni prostřednictvím emailu. Paní učitelky připravují DV také pro děti ze třídy Medvídků a Sluníček. Rodičům z těchto tříd, kteří s dětmi doma pracují podle připravených úkolů a posílají zpětně paní učitelkám, velmi děkujeme za jejich aktivitu. Práce dětí mohou rodiče vyfotit nebo natočit a poslat do školky(msbreziny@seznam.cz).Někteří rodiče již videa, fotografie a pracovní listy posílají , což nás velmi těší. Děti za jejich práce odměňujeme obrázkem a pochvalou a děkujeme také rodičům za spolupráci. Přejeme všem hodně sil, pevné zdraví a těšíme se na plnou školku dětí.

Aplikace Microsft Teams je již spuštěna. Přihlášené děti mohou posílat vypracovanou výuku i do aplikace. S některými dětmi jsme již v kontaktu a ve středu 31.3. zahajujeme s předškoláky první vysílání. Moc se na vás těšíme.

MEDVÍDCI

Pro děti z Medvídků

SLUNÍČKA

Pro děti ze Sluníček

DISTANČNÍ VÝUKA PRO PASTELKY

Distanční výuka od 12.4. do 16.4.

Pokus se, za pomoci rodičů, na tyto otázky odpovědět a správné odpovědi pošlete na  email:msbreziny@seznam.cz

1.Jak se jmenuje planeta, která má okolo sebe prstenec?
 2.Na jaké planetě žijí lidé?
 3.Jak se jmenuje naše nejbližší hvězda?
 4.Čím jsou planety dále od sluníčka, tím je tam větší...?
 5.Jak se jinak říká Polárce? Venuši?
 6.Jmenuj některá souhvězdí.
 7.Má vesmír konec?
 8.Čím létáme do vesmíru?
 9.Jak se říká lidem, kteří létají do vesmíru?
10.Co obíhá okolo Země? Země obíhá okolo...?
11.Jak se jmenuje budova, kde se pozorují hvězdy?
12.Svítí měsíc?
13.Jak se říká černým místům na měsíci?