Logopedická prevence

Vloženo: 14.10.2020 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 256x

Vážení rodiče,

od pondělí 4.10. 2021 bude v MŠ probíhat Logopedický kroužek, který povede Mgr. Aneta Svobodová, školní speciální pedagog-logoped.

Kroužek je zaměřený na motoriku mluvidel, porozumění pojmům a výslovnost. Doporučena je účast mladších dětí ze třídy Sluníček a předškolních dětí z Pastelek.Výuka je individuální i skupinová. Po dobu plavání se bude kroužek konat v pondělí a úterý. Po skončení plaveckého kurzu předškolních dětí, bude probíhat každé úterý a čtvrtek. Změna bude včas oznámena.

Pokud Vaše dítě dochází ke klinickému logopedovi, prosím,aby v tyto dny mělo svůj notýsek z logopedie s sebou v MŠ.

Logopedický kroužek

Pondělí         9:00 - 10:30