Zápis pro žáky/děti z Ukrajiny

Zápis pro žáky/ děti z území Ukrajiny

15. 6. 2022 - den zápisu k základnímu vzdělávání určeného pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny / 22. 6. 2022 - den zápisu k předškolnímu vzdělávání určeného pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny - více viz článek

Ředitelky a ředitelé mateřských a základních škol v Děčíně stanovují den zápisu k základnímu vzdělávání určeného pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny, na středu 15. června 2022 v době od 10 do 16 hodin.

Zápis k předškolnímu vzdělávání je stanovený na 22. června 2022 od 10 do 16 hodin.

Více informací ZDE:

PDF souborZÁPIS - UKRAJINA (Velikost: neznámá) (Velikost: 1.86 MB)

PDF souborZÁPIS - doplněk (Velikost: neznámá) (Velikost: 802.38 kB)